Czuje się bardzo zżyta z Rzymem i mając długoletnie doświadczenie jako przewodnik po tym pięknym mieście pragnę Państwu przekazać jak najwięcej wrażeń patrząc moimi oczami.

Od 20 lat posiadam licencję oficjalnego przewodnika po Rzymie i Watykanie.  Zdałam egzamin państwowy z zakresu historii sztuki, archeologii i geografii.

Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie moich klientów, dlatego już na samym początku zapytam Cię o twoje zainteresowania, to co w Rzymie jest dla Ciebie najbardziej interesujące.

Plan wycieczek zazwyczaj ustalam bezpośrednio z klientami w zależności od dyspozycji wolnego czasu. Postarajmy się wspólnie do maksimum odwiedzić najciekawsze miejsca Wiecznego Miasta.

Jak pokochałam Rzym?

Już w czasie studiów zaczęłam pracować w turystyce, początkowo jako pilot wycieczek w współpracy z czołowymi włoskimi Agencjami Podróży.
Pilotowałam wycieczki z włoskimi turystami do bardzo egzotycznych krajów we wszystkich kontynentach świata. Z czasem zaczęłam poznawać historie wiecznego miasta. Każda ulica ma w sobie historie, którą warto opowiedzieć!

Dla najmłodszych!

Jeśli w grupie znajdują się najmłodsi to dostosowuje swój język na przystępny dla dzieci. Na życzenie rodziców zahaczamy o piękny sklep z zabawkami oraz bar z najlepszymi lodami w mieście.

O każdej porze roku!

Rzym charakteryzuje się ładną pogodą oraz ciekawym położeniem geograficznym. Czy wiesz, że sumie 8 aż miesięcy w roku jest ciepło! Trawa jest zielona przez cały rok i wiele roślin kwitnie zimą.

Niesamowita okolica

Miasto jest położone w odległości 25 km od morza Śródziemnego oraz 100 km od gór Apenin. 20 km na południe znajduje się wiele wzgórz na których są usytuowane bardzo malownicze miasteczka średniowieczne m.in. Castel Gandolfo z letnia rezydencja Papieży .

Zasmakuj w Włoskiej kuchni!

Rzymskie restauracje zapewniają bogaty repertuar kulinarny. Doradzę, gdzie i w jakiej cenie warto udać się na posiłek. Jak w każdym większym mieście mamy lokalne o różnym standardzie, lokacji oraz rodzaju podawanych dań.